Lierac Phytolastil Solute 75 Ml (Lierac Phytolastil Solüsyon 75 Ml)

  Lierac Çatlakların Görünümünü Azaltmaya Karşı Etkili Solüsyon

  DAHA ÖNCELERİ AMPÜL ŞEKLİNDE SATILAN LIERAC AMPÜL SERUM FORMU ŞUAN DAHA KOLAY KULLANIM İÇİN SOLÜSYON ŞEKLİNDE SATILMAKTADIR


  Özellikler:

  Ergenlik, Hamilelik ve Kilo Değişimi Sonrası İçin

  Yeniden yapılandırıcı özelliğe sahip aslanpençesi, sarmaşık ve kırk kilit otu bitkilerinin bir araya geldiği aktif içerikli konsantrasyona sahip olan Phytolastil Solute Solüsyon, var olan çatlak izlerinin giderilmesine ve ileride oluşabilecek çatlakların önlenmesine yardımcı olur. Daha önceleri Ampül şeklinde kullanıma sunulmuş olan Phytolastil Solusyon artık sprey formu ile daha kolay kullanıma sahip.
  Daha kolay kullanılabilen ve konsantre etkiye sahip olan Phytolastil Solusyon , dilerseniz Phytolastil Jel ile beraber ya da ayrı olarak ta uygulanabilir.

  Kullanımı :

  Lierac Çatlaklara Karşı Etkili Solüsyonu 8 hafta boyunca sabah-akşam düzenli olarak problemli bölgeye nazikçe masaj yaparak uygulayın.

  Düzenli kullanımla da çok iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Çatlakların erken döneminde kullanılmaya başlandığında daha iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz.

  Özellikle hamileliğin 4. ayından itibaren koruyucu olarak kullanılması önerilir. Bu şekilde kullanıldığında %99 a varan oranda çatlak oluşumunu önlediği bilinmektedir. Lierac Phytolastil tüm dünyada en çok kullanılan ve tercih edilen hamilelik çatlakları ürünüdür.
  LIERAC PHYTOLASTIL SOLUTE SİPARİŞ SAYFASI

  108 TL YERİNE 85 TL

  SİPARİŞ VER
   
   
   
   
  3 ADET LIERAC PHYTOLASTIL SOLUTE

  269 TL YERİNE 240 TL (ücretsiz kargodur)

  SİPARİŞ VER