Lierac Phytolastil Çatlak Tedavisi için Jel

  İnsan hayatında derin izler bırakan çeşitli süreçler mevcuttur. Erkeklerde sünnet olma, askere gitme bunların başında gelmektedir. Bayanlarda ise hamilelik söz konusu süreçlerden biridir. Zira bir bayanın hayatı boyunca yaşayabileceği en zor şartlardan birisi hamileliktir.

  Bayanlarda hamilelik süreci boyunca daha önce söz konusu olmayan değişimler vücut yüzeyinde kendini gösterebilmektedir. Normalde çok şaşırılacak durumlara bu dönemde sıklıkla karşılaşılabilmektedir. Özellikle hormon dengesinin alt üst olması bahsi geçen değişimlerin esas temelini oluşturmaktadır.

  Hamileliğin bayanlara getirdiği birçok değişim olmakla birlikte özellikle karın ve göğüs bölgesi civarında belirgin olarak görülen çatlaklar bunların başlıcalarıdır. Çatlaklar görüntü olarak bayan bireylere rahatsızlık vermelerinin yanında önlem alınmadığı takdirde ömür boyu beraberlerinde taşımak zorunda kalacakları izler olabilmektedir. Bununla birlikte bayan bireyin bozulacak olan psikolojisi de söz konusudur.

  Yukarıda bahsi geçen göğüs ve karın bölgesi çatlakları için uygun bakım ürünlerinden yardım almak hem var olan çatlakları gidermede hem de yenilerinin oluşmasını engellemede etkili olabilmektedir. Lierac da cilt yüzeyinde çatlak bakımı sağlama amaçlı ürünler geliştiren markalardan biridir.

  Göğüs ve karın bölgesi çatlakları üzerinde etkili Lierac Phytolastil çatlak tedavisi sağlayan jel ürün özellikle bitkisel içeriği sayesinde hamile bayanlara ve bebeklerine zarar vermemektedir. At kuyruğu ekstresi, al kamelya ektresi ve sarımsak ekstresi bileşenlerinden oluşan bu etkili ürün sayesinde hamilelik sorunlu bir dönem olmaktan çıkmaktadır.

  Lierac Phytolastil çatlak tedavisi sağlayan jel hamileliğin 4. ayından itibaren düzenli olarak kullanılması şartı ile etkisini üst düzey gösteren bir üründür. Özellikle uzmanlar Lierac Phytolastil çatlak tedavisi sağlayan jeli sabah ve akşam haricen kullanmayı önermektedirler. Unutulmamalıdır ki Lierac Phytolastil çatlak tedavisi sağlayan jel Avrupa’da doktorların en çok reçetelendirdiği ürünlerin başında gelmektedir.


   
  Sadece size özel lierac krem 200 ml fiyatımız
   
  108 TL yerine 79 TL üstelik AYNI GÜN KARGO
   
  SİPARİŞ VER